Od 1. minute i prvoga gola Perića do 35. minute i trećeg gola Fideršeka – sve je bilo za poželjeti. Puno prilika, puno golova, bez ozlijeđenih igrača i sada spremni možemo dočekati Alumnus koji je u Zagrebu doživio pravi mali brodolom protiv Makarana.
Prvo poluvrijeme je završilo rezultatom 0:7 dok smo u drugome dijelu imali prilike vidjeti i mlade snage na djelu.
Na kraju visoka i zaslužena pobjeda 2:10 uz dva hat-tricka Perića i Fideršeka.

Prvi sudac: Hasić Adin (Jastrebarsko)
Drugi sudac: Blažin Mario (Zagreb)
Treći sudac: Lešković Mario (Zaprešić)

ALBONA POTPIĆAN 98: Nikola Zahtila, Keve Drndić, Patrik Drndić, Sanel Bojkić, Domino Stojak, Danijel Starčić, Josip Zdrilić, Patrick Barlessi, Vigan Hoxha, Luka Peričić, Ermin Jašarević, Stefano Jurković, Sanjin Matulja; trener: Tihomir Tomić

SPLIT TOMMY: Žarko Luketin, Luka Tešija, Matej Fideršek, Josip Suton, Tihomir Novak, Ante Ćorluka, Alen Marić, Antonio Sekulić, Luka Pavlović, Josip Jurlina, Duje Vladović, Luka Perić; trener: Victor Acosta Garcia

STRIJELCI: 0:1 Perić (1′), 0:2 Fideršek (7′), 0:3 Perić (13′), 0:4 Perić (14′), 0:5 Ćorluka (14′), 0:6 Vladović (19′), 0:7 Vladović (20′), 0:8 Ćorluka (23′), 1:8 Matulja (25′), 1:9 Fideršek (31′), 1:10 Fideršek (35′), 2:10 Matulja (39′)