Kup ludnica na Rabu je završena. Odnosno, trajala je do 8. minute dok su domaćini još uvijek vodili 1:0 golom Ivana Pičuljana. Tada je golmanu Raba, Marinu Žentilu, popustio ventil i realnost je zavladala dvoranom. Kvalitetnija ekipa je do poluvremena eksplodirala i uputila preko 40 udaraca od čega je 6 završilo u mreži Raba. Do kraja je naša ekipa zabila još četiri gola za okruglih 10:1. Vrijedi napomenuti da je Matej Fideršek postigao svoj prvi hat-trick u sezoni i tako najavio potpuni oporavak od ozljede koja ga je mučila krajem prvog dijela sezone….

Prvi sudac: Dujmić Josip (Rijeka)
Drugi sudac: Soldatić Sendi (Potpićan)
Treći sudac: Cvijović Toni (Pula)

MNK RAB: Žentil Marin, Pećarina Ivan, Pičuljan Ivan, Ivče Marko, Bjelobrajdić Antonio, Grgurić Hrvoje, Tomulić Franko, Ribarić Damjan, Beg Ivan, Biza-Vidas Nenad, Dedić Marino, Vučetić Dragan, Šanić Niko

SPLIT TOMMY: Jukić Ivo, Ćorluka Ante, Suton Josip, Perić Luka, Novak Tihomir, Pavlović Luka, Kosor Filip, Grcić Jakov, Kirevski Toni, Fideršek Matej, Marić Alen, Sekulić Antonio; Trener: Victor Garcia Acosta

STRIJELCI: 1:0 Pičuljan (3′), 1:1 Fideršek (8′), 1:2 Suton (13′), 1:3 Sekulić (16′), 1:4 Novak (17′), 1:5 Sekulić (19′), 1:6 Grcić (20′), 1:7 Ćorluka (26′), 1:8 Fideršek (28′), 1:9 Fideršek (29′), 1:10 Kosor (35′)