U svojoj prvoj utakmici u 2.HMNL-jug Bijeli su remizirali s Porto Tolerom. Bila je to izuzetno dinamična i izjednačena utakmica. Igrači trenera Duje Maretića dominirali su u posjedu lopte tijekom većine susreta, pokazali nekoliko lijepo uigranih akcija, ali ovaj put nisu uspjeli izvojevati pobjedu na svom terenu.

Gosti su odlično otvorili susret i poveli u 9. minuti preko Ivana Markića. Bijeli tada ubacuju u brzinu više i preokreću rezultat golovima Antonia Sekulića u 18. i 25. minuti utakmice. U završnici dvoboja, u 31. minuti susreta, Matko Krilić postavlja konačan rezultat 2-2.

Prvi sudac: Vedran Babić
Drugi sudac: Edo Vulić
Treći sudac: Marko Munjiza

SPLIT TOMMY: Nikola Čizmić, Filip Kosor, Duje Vladović, Ecio Jurjević, Toni Kirevski, Renato Erceg, Luka Tešija, Antonio Sekulić, Jakov Hrstić, Josip Jurlina, Božo Sučić, Toni Rendić, Luka Pavlović, Marin Belas; trener: Duje Maretić

PORTO TOLERO: Ivo Kežić, Saša Burđelez, Matko Krilić, Josip Stjepanović, Zvonimir Barbir, Matej Marević, Zlatko Kušurin, Žarko Visković, Vedran Raguž, Ivan Arar, Ante Raič, Ivan Markić, Ivan Petrović; trener: Boris Malić

STRIJELCI: 0:1 Markić (9′), 1:1 Sekulić (18′), 2:1 Sekulić (25′), 2:2 Krilić (31′)